عمل جراحی زیبایی بینی نیمه فانتزی
ژوئن 26, 2017
بینی عروسکی
عمل جراحی زیبایی بینی عروسکی
ژوئن 26, 2017

عمل جراحی زیبایی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

با توجه به اینکه امروزه اهمیت زیبایی افزایش پیدا کرده ، تمایل افراد بسیاری نیز جهت انجام عمل زیبایی افزایش یافته است. تمایل افراد به انجام عمل زیبایی به حدی زیاد می باشد که حتی افرادی که شکل بینی آن ها مناسب می باشد هم مایلند که این عمل زیبایی بینی را انجام دهند. در بین افراد مراجعه کننده بسیاری از آن ها به دنبال جراحی بینی طبیعی می باشند. آن ها می خواهند بعد از عمل ، بینی آن ها شکل و ظاهر مناسبی داشته باشد به طوری که کسی متوجه انجام عمل بر روی بینی آن ها نشود.

پوست بیمار در نتیجه گرفتن جراحی بینی طبیعی بسیار تاثیر گذار می باشد. چنانچه پوست افراد معمولی تر باشد نتایج بهتری از عمل جراحی بینی طبیعی به دست خواهد آمد.

ویژگی های جراحی بینی طبیعی

افراد زیادی مایلند که عمل جراحی بینی طبیعی را انجام دهند اما این افراد موارد متعددی را در این نوع جراحی بینی در نطر نمیگیرند. در حالت کلی اینطور می شود بیان کرد : بینی که با همه اجزا صورت متناسب باشد ، بینی طبیعی عمل شده می باشد. در واقع بینی طبیعی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

تناسب پهنای بینی

قسمت پایینی بینی باید دارای پهنای مناسبی باشد. این پهنا در واقع باید به اندازه فاصله بین دو چشم باشد. و قسمت بالیی بینی هم باید دارای پهنایی کمتر از فاصله بین دو چشم باشد.

فاصله بینی و لب

فاکتوری دیگر در جراحی کردن بینی طبیعی فاصله بین لب و بینی می باشد. به طور معمول این زاویه بین ۹۰ تا ۱۰۰ درجه است و در خانم ها به طور معمول بین ۹۵ تا ۱۰۰ درجه در نظر گرفته می شود.

قوس پشت بینی

زاویه قوس پشت بینی هم باید مناسب باشد. چنانچه این قوس زیاد باشد باعث این می شود که ظاهر بینی شبیه به بینی عروسکی یا سایر بینی ها شود.

تناسب نسبی با اجزای صورت

شکل کلی بینی در جراحی بینی طبیعی باید با سایر اجزا صورت نسبتا متناسب باشد. مثلا چنانچه همه اعضای صورت ابعاد بزرگی داشته باشند و استخوان فک و صورت هم بزرگ باشد یقینا داشتن بینی کوچک ساختار مناسب چهره را به هم می زند.

ویژگی هایی که در بالا بیان کردیم نکاتی کلی در جراحی بینی طبیعی هستند که جراح بر آن ها تکیه می کند و سپس قادر می باشد که در چهره فرد بیمار ظاهری مناسب را ایجاد نماید. ویژگی های دیگری نیز از قبیل : متناسب بودن طول بینی، متقارن بودن سوراخ های بینی، و ویژگی های دیگر مواردی می باشند که در عمل جراحی بینی طبیعی باید مد نظر پزشک جراح قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button