بهترین جراح بینی در تهران
بهترین جراح بینی در تهران
جولای 5, 2017
کاشت مو در تهران
جولای 6, 2017

پیکرتراشی با لیپوماتیک در تهران

پیکرتراشی با لیپوماتیک در تهران

خدمات کلینیک زیبایی دکتر دریایی

انجام پیکرتراشی با لیپوست و لیپوماتیک عمل ابدومینوپلاستی شکم عمل پروتز سینه و کوچک کردن سینه جراحی لیفت صورت و...

0069 107 0930


تهران ، سعادت آباد ، پایین تر از پل نیایش ، نبش خیابان ۳۷ ام ، ساختمان پزشکان قدس ، واحد ۱۲

کلینیک تخصصی جراحی زیبایی دکتر بامداد

متخصص لیپوماتیک ، بادی جت، پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، لیفت سینه در تهران

88 77 589 0936


آفريقا نرسيده به چهارراه جهان كودك کوچه صانعى ساختمان نور ط۳ واحد۱۱

عمل لیپوماتیک (پیکرتراشی) با لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک دستگاهی برای انجام عمل پیکرتراشی یا لیپوماتیک است که در تهران و سایر نقاط ایران بالاترین میزان استفاده را دارد. به گروهی از اعمال جراحی که در طول عمل مقداری و یا تمام چربی های نواحی مختلف بدن همچون شکم، پهلو، رانها، ساق پا، پشت، بازو ها و زیر چانه شکسته و تخلیه میشود پیکرتراشی میگویند. عمل پیکرتراشی مناسب افرادی است که از چاقی های موضعی در نواحی مذکور رنج میبرند و خواستار انند که در زمانی کوتاه از شر چربیهای انباشته شده خلاص شوند. این عمل دارای سابقه ی بیش هز سی ساله در دنیاست که در ابتدا با اشکال ابتدایی دستگاه لیپوساکشن که دارای عوارضی همچون کبودی و سوختگی بود انجام میشد. در طول این سالیان و بنا به نیاز هرچه بیشتر ایجاد شده در سالیان اخیر برای مهار موج چاقی بیش از حد در جهان دستگاه های فراوانی با آخرین تکنولوژی های روز در کشورهای مطرح صنعتی همچون آلمان، آمریکا، ژاپن و… عرضه شد. قدم به قدم تکنولوژی این دستگاه ها باعث شد که ریسک انجام عمل پیکرتراشی با آن ها کمتر و کمتر شود تا جایی که اخرین دستگاه های انجام پیکرتراشی همچون دستگاه لیپوماتیک، دستگاه بادی جت( واتر جت)، دستگاه لیپوست، دستگاه اولترازد و… دیگر ریسک انجام پیکرتراشی را به کمترین میزان رسانده اند.
انجام عمل پیکرتراشی با لیپوماتیک به دلیل نتایج مناسب و قابل استفاده بودن برای تمام نواحی بدن به طرز قابل ملاحظه ای بیش از سایر دستگاه ها در ایران رواج دارد. لیپوماتیک قابلیت انجام با بیحسی موضعی و بیهوشی عمومی را دارد از طریق امواج اولتراسوند باعث شکسته شدن سلول های چربی میشود و در پایان با هندپیس مکنده چربی ها را تخلیه میکند. برای پیکرتراشی با لیپوماتیک تنها کافیست دویا چند شیار نیم سانتی متری بر روی پوست ایجاد شود تا دستگاه به چربی های زیر پوست دسترسی پیدا کند.
برای کار با دستگاه لیپوماتیک جراح میباید دوره های آموزشی ان را گذرانده باشد و بیمار برای اطمینان داشتن از نتیجه ی جراحی میبایست به تجربه و سابقه ی جراح خود در انجام پیکرتراشی توجه ویژه داشته باشد. امروزه انجام لیپوماتیک رواج قابل توجهی در ایران دارد که اصلی ترین دلیل این است که لیپوماتیک بالاترین میزان موفقیت و رضایت را در بیماران داشته است.

عوارض لیپوماتیک

از اولین عوارض انجام پیکرتراشی با لیپوماتیک میتوان به دوران نقاهت ان اشاره نمود که برای افراد مختلف طول متفاوتی دارد. به طور معمول در طول سه روز تا یک هفته ی پس از انجام لیپوماتیک بیمار با درصد های متفاوتی احساس درد مینماید که برای هر فرد متفاوت با دیگر افراد است. این درد که قابل کنترل با مسکن های تجویزی توسط پزشک است به طور معمول بیش از یک هفته به طول نمی انجامد. شیار های ایجاد شده بر روی پوست هم معمولا پس از یک تا دو ماه محو میشود. در طول یک ماه اولیه پس از انجام لیپوماتیک نیز میباید از گن های پوششی ناحیه ی عمل شده استفاده نمود تا پوست ان ناحیه به بهترین صورت جمع شود.
انجام عمل لیپوماتیک در تهران نیز توسط مراکز مختلف انجام میشود که میباید به این نکته توجه کرد که از تخصص و تبحر مرکز و یا پزشک مورد نظر اطمینان کافی کسب شود. حتما تصاویر جراحی هارا با دقت مشاهده کنید و حدالامکان با بیمارانی که این عمل را انجام داده اند به صحبت و مشاوره بپردازید.

درنهایت میتوانید از گالری تصاویر لیپوماتیک وپیکرتراشی بهترین جراحان تهران دیدن نمایید و بهترین انتخاب و مشاوره و ویزیت رایگان بهره مند شوید.

گالری دکتر فاطمه بامداد

لیپوماتیک ، بادی جت، پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، لیفت سینه

 


 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *