خدمات گروه زیبایی زیما


پیکرتراشی( لیپوماتیک و بادی جت)
جراحی کشیدن پوست شکم( ابدومینوپلاستی)
جراحی های زیبایی سینه( پروتز سینه و کوچک کردن سینه)

تیم زیبایی زیما که تشکیل شده از تعدادی از متخصصین باتجربه جراحی زیبایی میباشد آماده ارائه خدمات در زمینه های فوق به کلیه هموطنان عزیز میباشد. لازم به ذکر است دکتر فاطمه بامداد هم اکنون به عنوان مدرس جدیدترین شیوه های لاغری ایمن ، جوانسازی ولیزر فرکشنال با دانش روز دنیا در چندین مرکز آموزشی ویژه پزشکان به تدریس اشتغال دارند.
شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از هزینه ها و دریافت وقت ویزیت رایگان با شماره منشی در تماس باشید.


88 77 589 0936

آفريقا نرسيده به چهارراه جهان كودك کوچه صانعى ساختمان نور ط۳ واحد۱۱

گالری تصاویر تیم پزشکی زیما

انجام همزمان لیپوماتیک اولترازد واترجت


تنها تیم تخصصی لیپوماتیک، اولترازد و واترجت در تهران

کدام روش بهتر است؟

لیپوماتیک، واترجت یا اولترازد؟

از مهمترین مزیت های تیم زیبایی زیما این نکته است که در این مرکز از هر سه روش بالا برای تخلیه چربی های اضافی بدن استفاده میشود اما برای کسانی که پرسش بالا را دارند و به دنبال مؤثرترین و بهترین راه لاغری و تناسب اندام هستند باید مژده داد که با مراجعه حضوری و انجام مشاوره رایگان در مرکز و معاینه توسط پزشک، بهترین و مناسبترین ربه شوش انجام پیکرتراشی با توجه به شرایط بدن و مقدار چربی های فرد به او اطلاع داده میشود. بدون شک این موضوع میتواند کل قابل توجهی از استرس و نگرانی افراد قبل از عمل بکاهد و باعث به دست آوردن بهترین نتیجه برای عمل زیبایی میشود

انواع عمل های زیبایی شکم و پهلو در این مرکز

اصولا جراحی زیبایی شکم به دو شکل انجام میشود. اولین روش که پیکرتراشی نام دارد به معنی تخلیه چربی های شکم با روش های مخصوص همچون لیپوماتیک، اولترازد و واتر جت است که میتوان عنوان کرد مرکز تخصصی دکتر بامداد از معدود مراکز در کشور است که هر سه این روش ها را ارائه میدهد. شکل بعدی انجام جراحی زیبایی شکم هم که مناسب برای افرادی است که دچار افتادگی در قسمت شکم و پهلو خود میباشند و همچنین برای بانوانی که پس از زایمان دچار ترک ها و افتادگی پوست شکم شده اند مناسب است که، در جریان ان عمل پوست اضافی شکم جدا میشود و به عبارتی پوست شکم کشیده میشود که در پی ان شکم کاملا صاف و تخت میگردد لازم به ذکر است که تیم ویژه جراحی این مرکز تاکنون جراحی های زیادی به هر دو شکل بالا داشته است که اکثریت آن ها با رضایت و زیبایی اندام کامل بیمار پس از جراحی ه


برای اطلاع از هزینه ها و دریافت وقت ویزیت رایگان با شماره منشی در ارتباط باشید


88 77 589 0936


آفريقا نرسيده به چهارراه جهان كودك کوچه صانعى ساختمان نور ط۳ واحد۱۱

گالری دکتر کارینا قدیمی متخصص جراحی پلاستیک در تهران

لیپوماتیک(پیکرتراشی)-lipomatic

برای روشن نمودن افکار نسبت به لیپوماتیک و پیامدهای ان میبایست ابتدا نگاهی کلی به پیکرتراشی داشت تا دیدی بازتز از لیپوماتیک داشته باشیم. در میان روش های انجام جراحی های تناسب اندام و لاغری به اعمالی که در آنها چربی های نواحی مختلف بدن تخلیه میشوند پیکرتراشی گفته میشود. پیکرتراشی که از سالیان سال سابقه در عرصه پزشکی برخوردار است اولین بار در بیش از چهل سال پیش در آمریکا به کار گرفته شد. دستگاه های اولیه انجام پیکرتراشی برخلاف دستگاه هایی چون لیپوماتیک به دلیل برخوردار نبودن از تکنولوژی بالا بعضا باعث ایجاد عارضه هایی در بیماران میشد. با گذشت زمان و ورود شرکت های معتبر در عرصه دستگاه های درمانی به این حوزه به مرور این عوارض کمتر و کمتر شد و در حال حاضر میتوان گفت دستگاه هایی همانند لیپوماتیک، بادی جت،واتر جت، اولترازد و… که از نسل اخر این مدل ابزارها هستند با ایجاد کمترین عارضه بیشترین میزان چذبی ممکن را از بدن تخلیه میکند.

دستگاه لیپوماتیک علاوه بر تخلیه چربی برخی ویژگی های دیگری نیز دارد که دلیل اصلی متداول بودن آن است. یکی از مهمترین مزایای لیپوماتیک نسبت به بادی جت و یا اولترازد خاصیت جمع کنندگی و لیفتیگ پوست پس از انجام پیکرتراشی در نتیجه برخورد امواج الکترومغناطیسی به پوست است. اصولا برای تمام افرادی که قصد انجام عمل پیکرتراشی را دارند این موضوع که تکلیف پوست های شل شده پس از عمل چگونه جمع میشود از مهمترین دغدغه هاست. لیپوماتیک علاوه بر این به دلیل سازوکار بدون پیچیدگی خود برای تیم جراحی نیز بسیار مناسب تر از سایر دستگاه هاست زیرا تیم جراحی میتواند تمام تمرکز خود را بر تخلیه چربی های اضافه با بالاترین بهره وری بگذارد.

امروزه در بسیاری از کلینیک ها و تیم های متبحر و مجرب جراحی زیبایی برای دریافت نتیجه بهتر از پیکرتراشی علاوه بر لیپوماتیک از ترکیب یک دستگاه دیگر هم برای انجام پیکر تراشی استفاده میکنند تا بهترین نتیجه از عمل حاصل گردد.جدیدترین دستگاه هایی که میتوان همراه با لیپوماتیک استفاده نمود همانند بادی جت، لیپوست و یا اولترازد همگی باعث بهترشدن نتیجه تخلیه چربی برای بیمار شده اند.

 

 

لیپوماتیک و انواع بادی تایپ دکتربامداد تهران

انواع بادی تایپ

عوارض لیپوماتیک

همانند دیگر دستگاه ها و سایر روش های جراحی تناسب اندام و لاغری استفاده از لیپوماتیک و سایر دستگاه های پیکرتراشی نیز میتواند برای بعضی از افراد ایجاد عوارض نماید. البته دیگر عوارضی همچون امبولی و یا سوختگی برای لیپوماتیک به هیچ عنوام وجود ندارد ولی از مشکلاتی که برای تعدادی از بیماران خاص اتفاق افتاده میتوان به این موارد اشاره کرد.در بعضی موارد بیمار تا حدود یک هفته پس از انجام لیپوماتیک احساس درد در آن نواحی میکند که البته با دارو های مسکنی که از طرف پزشک به بیمار داده میشود قابل درمان است. بعضا به مدت حدودا یک تا دو روز پس از لیپوماتیک از سوراخ های نیم سانتی که بر روی پوست برای تخلیه چربی ایجاد شده است( که معمولا حدودا سه سوراخ بیشتر نیست) ترشحاتی خارج میشود که البته کاملا طبیعی میباشد و بیمار میبایست با انجام ماساژ باعث تسریع در خروج مایعات شود.در مواردی که بیماران برخلاف گفته تیم پزشکی از گن های مخصوص پس از لیپوماتیک استفاده نمیکنند و یا استفاده از آن ها را پس از چند روز قطع میکنند بعضا احتمال جمع شدن ابهای میان بافتی در زیر پوست وجود دارد و به همین دلیل موکدا توصیه میشود از گنها به صورت مستمر تا پایان موعد مقرر استفاده شود.
در پایان به تمامی کسانی که قصد انجام لیپوماتیک را دارند توصیه میشود حتما برای این عمل به کلینیک معتبر مراجعه کنند. کلینیک جراحی زیبایی دکتر بامداد که تیمی از جراحان متخصص و فوق تخصص در امر زیبایی و پیکر تراشی و به خصوص عملهای لیپوماتیک و بادی جت در اختیار دارد از شما دعوت میکنند برای انجام مشاوره رایگان و پاسخ به سوالات خود و همچنین صحبت با بیمارانی که در این مرکز لیپوماتیک و بادی جت انجام داده اند به کلینیک مراجعه نمایید تا بتوانید با مقایسه این مرکز با سایر مراکز در تهران بهترین تصمیم را برای انجام عملتان اتخاذ کنید.